Samsung Galaxy Player 4.2 White
- Alle portable mediaspelers
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 4,2 inch |
| Opslagcapaciteit | 8 GB |
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 4,2 inch |
| Afmeting - hoogte | 12,41 cm |
| Afmeting - breedte | 6,61 cm |
| Afmeting - diepte | 0,899 cm |
| Gewicht | 118 gram |
| Opslagcapaciteit | 8 GB |
| Type opslagmedium | Flashgeheugen |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Werktijd accu (audio afspelen) | 38 uur |
| Werktijd accu (video afspelen) | 5 uur |
| Touch screen bediening | |
| Stemopname |
| USB | |
| WLAN | |
| Kaartlezer SD | |
| Bluetooth |
| FM Radio |
| WMV |
| MPEG4 ASP | |
| MPEG4 AVC / H.264 | |
| DiVX | |
| XviD |
| MP3 | |
| AAC |
| SKU | YP-GI1CW, YP-GI1CW/XEG | |
| EAN | 8806071990491, 8806071941325, 8806071941417 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 19 juli 2012 |