Sandisk Clip Jam 8GB Pink
- Alle portable mediaspelers
-
Uitvoeringen
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 0,96 inch |
| Opslagcapaciteit | 8 GB |
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 0,96 inch |
| Afmeting - hoogte | 6,6 cm |
| Afmeting - breedte | 4 cm |
| Afmeting - diepte | 1,5 cm |
| Gewicht | 28 gram |
| Opslagcapaciteit | 8 GB |
| Type opslagmedium | Flashgeheugen |
| Resolutie beeldscherm | 128x128 |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Touch screen bediening | |
| Stemopname |
| 3,5mm jack koptelefoon | |
| USB | |
| Kaartlezer SD | |
| Bluetooth |
| FM Radio |
| MP3 | |
| AAC | |
| WMA | |
| Ogg | |
| FLAC |
| SKU | SDMX26-008G-G46P, 139711, 00139711 | |
| EAN | 0619659126766, 0735479017807 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 30 juni 2015 |