Sony Walkman NW-E394 8GB Red
- Alle portable mediaspelers
-
Uitvoeringen
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 1,77 inch |
| Opslagcapaciteit | 8 GB |
| Video ondersteuning | |
| Scherm afmeting | 1,77 inch |
| Afmeting - hoogte | 9,2 cm |
| Afmeting - breedte | 4,3 cm |
| Afmeting - diepte | 1 cm |
| Gewicht | 39 gram |
| Opslagcapaciteit | 8 GB |
| Type opslagmedium | Flashgeheugen |
| Resolutie beeldscherm | 128x128 |
| Ingebouwde luidsprekers | |
| Werktijd accu (video afspelen) | 0 uur |
| Accu oplaadtijd | 2 uur |
| Touch screen bediening | |
| Equalizer |
| 3,5mm jack koptelefoon | |
| USB | |
| Bluetooth |
| FM Radio |
| PCM | |
| MP3 | |
| AAC | |
| WMA |
| JPEG |
| SKU | NWE394R, NWE394R.CEW | |
| EAN | 4548736020917 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 22 maart 2016 |