Anker PowerCore 13000 Black
- Alle powerbanks
-
Uitvoeringen
| Maximale ontlaadstroom | 3 A | |
| Opgegeven accucapaciteit (mAh) | 13.000 mAh | |
| Opgegeven accucapaciteit (Wh) | 46,8 Wh | |
| Aantal USB-poorten Type A (ontladen) | 2 | |
| Gewicht | 317,51 gram | |
| Gemiddelde prijs per Ah | € 3,08 / Ah |
| Maximale ontlaadstroom | 3 A |
| Opgegeven accucapaciteit (mAh) | 13.000 mAh |
| Opgegeven accucapaciteit (Ah) | 13,0 Ah |
| Opgegeven accucapaciteit (Wh) | 46,8 Wh |
| Theoretische capaciteit (Wh) | 48,10 Wh |
| Aantal USB-poorten Type A (ontladen) | 2 |
| USB Micro poort (opladen) | |
| Geschikt voor smartphones/tablets | |
| Kleur | Wit |
| Gewicht | 317,51 gram |
| Lengte | 2,28 cm |
| Breedte | 9,65 cm |
| Hoogte | 8,12 cm |
| LED indicator | |
| Ingebouwde zaklamp |
| SKU | A1215011, A1215G11, AK-A1215011 | |
| EAN | 0848061090062, 0848061072808 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 2 augustus 2017 |