Anker PowerCore Essential 20000 PD Black
| Opgegeven accucapaciteit (mAh) | 20.000 mAh | |
| Aantal USB-poorten Type A (ontladen) | 1 | |
| Gewicht | 345,5 gram | |
| Gemiddelde prijs per Ah | € 3,75 / Ah |
| Maximaal oplaadvermogen | 18 W |
| Opgegeven accucapaciteit (mAh) | 20.000 mAh |
| Opgegeven accucapaciteit (Ah) | 20,0 Ah |
| Theoretische capaciteit (Wh) | 74,00 Wh |
| Aantal USB-poorten Type A (ontladen) | 1 |
| Geschikt voor smartphones/tablets | |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 345,5 gram |
| Lengte | 16,2 cm |
| Breedte | 7,4 cm |
| Hoogte | 2,5 cm |
| LED indicator | |
| Snellaad-techniek | Quick Charge 3.0 |
| SKU | A1281H11 | |
| EAN | 0194644015633 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 21 december 2020 |