Apple MagSafe Battery Pack White
| Opgegeven accucapaciteit (mAh) | 1.460 mAh | |
| Gewicht | 114 gram | |
| Gemiddelde prijs per Ah | € 77,87 / Ah |
| Opgegeven accucapaciteit (mAh) | 1.460 mAh |
| Opgegeven accucapaciteit (Ah) | 1,5 Ah |
| Theoretische capaciteit (Wh) | 5,40 Wh |
| Kleur | Wit |
| Gewicht | 114 gram |
| Lengte | 1,1 cm |
| Breedte | 8,5 cm |
| Hoogte | 13,5 cm |
| SKU | MJWY3ZM/A | |
| EAN | 0194252458570 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 29 juli 2021 |