Belkin BPD001BTBK
| Opgegeven accucapaciteit (mAh) | 10.000 mAh | |
| Aantal USB-poorten Type A (ontladen) | 1 | |
| Gewicht | 250 gram | |
| Gemiddelde prijs per Ah | € 6,29 / Ah |
| Maximaal oplaadvermogen | 7,5 W |
| Opgegeven accucapaciteit (mAh) | 10.000 mAh |
| Opgegeven accucapaciteit (Ah) | 10,0 Ah |
| Theoretische capaciteit (Wh) | 37,00 Wh |
| Aantal USB-poorten Type A (ontladen) | 1 |
| Geschikt voor smartphones/tablets | |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 250 gram |
| Lengte | 14,3 cm |
| Breedte | 7,1 cm |
| Hoogte | 2,1 cm |
| SKU | BPD001BTBK | |
| EAN | 0745883822393 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 28 juni 2021 |