Belkin BPZ001BTBK
| Opgegeven accucapaciteit (mAh) | 5.000 mAh | |
| Aantal USB-poorten Type A (ontladen) | 1 | |
| Gewicht | 172,4 gram | |
| Gemiddelde prijs per Ah | € 7,17 / Ah |
| Maximaal oplaadvermogen | 12 W |
| Opgegeven accucapaciteit (mAh) | 5.000 mAh |
| Opgegeven accucapaciteit (Ah) | 5,0 Ah |
| Theoretische capaciteit (Wh) | 18,50 Wh |
| Aantal USB-poorten Type A (ontladen) | 1 |
| Geschikt voor smartphones/tablets | |
| Geschikt voor laptops | |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 172,4 gram |
| Lengte | 11,4 cm |
| Breedte | 6,78 cm |
| Hoogte | 2,54 cm |
| LED indicator | |
| Ingebouwde zaklamp | |
| Op te laden met zonne-energie |
| SKU | BPZ001BTBK | |
| EAN | 0745883799152 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 31 juli 2020 |