BlueBuilt Powerbank Quick Charge/Power Delivery 27000 Black
- Alle powerbanks
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Opgegeven accucapaciteit (mAh) | 27.000 mAh |
| Gewicht | 625 gram |
| Opgegeven accucapaciteit (mAh) | 27.000 mAh |
| Opgegeven accucapaciteit (Ah) | 27,0 Ah |
| Theoretische capaciteit (Wh) | 99,90 Wh |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 625 gram |
| Lengte | 2,6 cm |
| Breedte | 7,85 cm |
| Hoogte | 17,9 cm |
| Snellaad-techniek | Quick Charge 3.0 |
| SKU | BBLP2710B | |
| EAN | 8719274108221 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 8 februari 2022 |