Mr Handsfree Portable Charger 2600
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Maximale ontlaadstroom | 1,5 A |
| Opgegeven accucapaciteit (mAh) | 2.600 mAh |
| Aantal USB-poorten Type A (ontladen) | 1 |
| Gewicht | 71 gram |
| Maximale oplaadstroom | 1 A |
| Maximale ontlaadstroom | 1,5 A |
| Opgegeven accucapaciteit (mAh) | 2.600 mAh |
| Opgegeven accucapaciteit (Ah) | 2,6 Ah |
| Theoretische capaciteit (Wh) | 9,62 Wh |
| Type accucel(len) | Lithium Ion |
| Aantal USB-poorten Type A (ontladen) | 1 |
| USB Micro poort (opladen) | |
| USB Mini poort (opladen) | |
| USB Type A stekker (opladen) | |
| Geschikt voor smartphones/tablets | |
| Geschikt voor laptops | |
| Gewicht | 71 gram |
| Lengte | 9,4 cm |
| Breedte | 2,1 cm |
| Hoogte | 2,1 cm |
| LED indicator | |
| Op te laden met zonne-energie |
| SKU | 5414633061171 | |
| EAN | 5414633061171 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 31 maart 2016 |