AVM Fritz!Powerline 540E kit
| Kit van twee adapters | |
| Snelheid | 500 Mbit/s |
| Geïntegreerd access point | 802.11n |
| Kit van twee adapters | |
| Afmeting - hoogte | 13,2 cm |
| Afmeting - breedte | 5,8 cm |
| Afmeting - diepte | 3,9 cm |
| Gewicht | 184 gram |
| QoS | |
| One button Secure | |
| Snelheid | 500 Mbit/s |
| Snelheid - Ethernet poort | 100 Mbit/s |
| Beveiligingstype | AES |
| Standaard | Homeplug AV |
| Firmware versie bij test | 01.00.65 |
| Extra software beschikbaar | |
| Geïntegreerde switch | |
| Geïntegreerde switch (poorten) | 2 |
| Geïntegreerd stopcontact | |
| Geïntegreerd access point | 802.11n |
| Opgegeven stroomverbruik | 5,5 W |
| Power LED | |
| Activity LED | |
| Kleur | Wit |
| SKU | 20002684, 20002610 | |
| EAN | 4023125026843, 4023125026102 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 24 februari 2014 |