Canon Pixma Pro 9000
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scanner aanwezig (All-in-One) | |
| LAN interface | |
| Type printer | Inkjet |
| Kleurenprinter | |
| A3 |
| Scanner aanwezig (All-in-One) | |
| Fax aanwezig | |
| LCD-schermpje voor bediening | |
| LCD-schermpje - Kleur | |
| Cardreader | |
| USB interface | |
| Firewire interface | |
| Parallelle interface | |
| LAN interface | |
| Bluetooth | |
| Afmeting - Breedte | 66 cm |
| Afmeting - Diepte | 35,4 cm |
| Afmeting - Hoogte | 19,1 cm |
| Type printer | Inkjet |
| Kleurenprinter | |
| Printresolutie - Horizontaal | 4.800 dpi |
| Printresolutie - Verticaal | 2.400 dpi |
| Aantal cartridges | 8 |
| Aantal soorten inkt | 8 |
| Soorten inkt | Zwart, Cyaan, Light Cyaan, Magenta, Licht Magenta, Geel, Rood, Groen |
| Losse kleuren cartridges | |
| Zwart cartridge altijd aanwezig | |
| Automatisch dubbelzijdig afdrukken | |
| Duplex unit optioneel verkrijgbaar | |
| Direct printen van camera | |
| Capaciteit papierlade 1 | 150 vel |
| Printen vanaf geheugenkaart | |
| Printen via PictBridge |
| SKU | 9995A016 | |
| EAN | 4960999359892 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 29 november 2006 |