HP Color LaserJet CP1515n
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Scanner aanwezig (All-in-One) | |
| LAN interface | |
| WLAN interface | |
| Type printer | Laser |
| Kleurenprinter | |
| A3 |
| Sheetfeeder | |
| Dia's scannen | |
| Negatieven scannen | |
| Scannen naar USB | |
| Scannen naar e-mail | |
| Scannen naar netwerklocatie | |
| Scannen naar PDF | |
| Scannen naar JPG | |
| Scannen naar BMP/TIFF |
| Type printer | Laser |
| Kleurenprinter | |
| Printresolutie - Horizontaal | 600 dpi |
| Printresolutie - Verticaal | 600 dpi |
| Aantal cartridges | 4 |
| Aantal soorten inkt | 4 |
| Soorten inkt | Zwart, Cyaan, Magenta, Geel |
| Losse kleuren cartridges | |
| Zwart cartridge altijd aanwezig | |
| Automatisch dubbelzijdig afdrukken | |
| Duplex unit optioneel verkrijgbaar | |
| Geheugen | 98.304 kB |
| Direct printen van camera | |
| Papiersensor | |
| Aantal papierlades standaard | 2 |
| Optioneel extra papierlades verkrijgbaar | |
| Capaciteit papierlade 1 | 150 vel |
| Printen vanaf geheugenkaart | |
| Printen via PictBridge |
| Beheermenu toegankelijk via browser | |
| Beheermenu authenticatie | |
| Gebruikersauthenticatie scannen | |
| Gebruikersauthenticatie printen | |
| Printstart na invoer PIN-code | |
| Inkt/tonerstatus | |
| Afdrukken per gebruiker volgen | |
| Afdrukrechten kleur/zwartwit | |
| Adresboek e-mail | |
| Adresboek fax |
| Zwart | CB540A |
| Cyaan | CB541A |
| Magenta | CB543A |
| Geel | CB542A |
| Opgegeven capaciteit zwart (5% dekking) | 2.200 |
| Opgegeven capaciteit cyaan (5% dekking) | 1.400 |
| Opgegeven capaciteit magenta (5% dekking) | 1.400 |
| Opgegeven capaciteit geel (5% dekking) | 1.400 |
| SKU | CC377A, CC377A#B19 X | |
| EAN | 0883585140503 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zondag 9 maart 2008 |
De zeven kleurenlasers die we recentelijk getest hebben bewijzen dat ze ook goedkoop in aanschaf kunnen zijn, en bovendien prima voor kleurafdrukken.
15 februari 2011 07:44