AMD Athlon 64 X2 6000+ Tray
- Alle processors
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| CPU-socket | Socket AM2 |
| Klokfrequentie | 3,1 GHz |
| Aantal cores totaal | 2 cores |
| Thermal design power | 89 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Athlon 64 X2 |
| CPU-core | Brisbane |
| CPU-socket | Socket AM2 |
| Klokfrequentie | 3,1 GHz |
| Aantal cores totaal | 2 cores |
| Thermal design power | 89 W |
| Productie-procedé | 65 nm |
| Uitvoering | Tray |
| Geïntegreerde GPU |
| x86-64 |
| SKU | ADV6000IAA5DO | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 30 september 2008 |