AMD Athlon II X2 215 Tray
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| CPU-socket | Socket AM3 |
| Klokfrequentie | 2,7 GHz |
| Aantal cores totaal | 2 cores |
| Thermal design power | 65 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Athlon II X2 |
| CPU-socket | Socket AM3 |
| Klokfrequentie | 2,7 GHz |
| Aantal cores totaal | 2 cores |
| Bustype | HyperTransport 3.0 |
| Thermal design power | 65 W |
| Productie-procedé | 45 nm |
| Uitvoering | Tray |
| Geïntegreerde GPU |
| x86-64 |
| SKU | ADX215OCK22GQ | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 12 september 2009 |