AMD Athlon X4 950 Boxed
- Alle processors
-
Uitvoeringen
| CPU-socket | Socket AM4 |
| Klokfrequentie | 3,5 GHz |
| Aantal cores totaal | 4 cores |
| Thermal design power | 65 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Athlon X4 |
| CPU-core | Excavator |
| CPU-socket | Socket AM4 |
| Klokfrequentie | 3,5 GHz |
| Max. turbo klokfrequentie | 3,8 GHz |
| Aantal cores totaal | 4 cores |
| Aantal threads | 4 |
| HyperThreading / SMT | |
| Geïntegreerde geheugencontroller | DDR4-2400 (Dual Channel) |
| Thermal design power | 65 W |
| Productie-procedé | 28 nm |
| Uitvoering | Boxed |
| Koeler meegeleverd |
| Geïntegreerde geheugencontroller | |
| Geheugentype | DDR4 |
| Geheugensnelheid | 2.400 MHz |
| Geheugenkanalen | 2 |
| Geïntegreerde GPU |
| L2-cache | 2.048 kB |
| x86-64 | |
| AVX | |
| AVX2 |
| SKU | AD950XAGABBOX, B961020, 116749 | |
| EAN | 0730143308717 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 5 september 2016 |