AMD E1-1200
| CPU-socket | Socket FT1 |
| Klokfrequentie | 1,4 GHz |
| Aantal cores totaal | 2 cores |
| Thermal design power | 18 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Geïntegreerde geheugencontroller | |
| Geheugentype | DDR3 |
| Geheugensnelheid | 1.066 MHz |
| Geheugenkanalen | 1 |
| Geïntegreerde GPU | |
| GPU type | AMD Radeon HD 7310 |
| GPU klokfrequentie | 500 MHz |
| Aantal rekenkernen | 80 |
| L2-cache | 1.024 kB |
| L3-cache | 0 MB |
| SKU | EM1200GBB22GV | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zondag 3 juni 2012 |