AMD Epyc 7251 Boxed
- Alle processors
-
Uitvoeringen
| CPU-socket | Socket SP3 |
| Klokfrequentie | 2,1 GHz |
| Aantal cores totaal | 8 cores |
| Thermal design power | 120 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Epyc |
| CPU-core | Naples |
| CPU-socket | Socket SP3 |
| Klokfrequentie | 2,1 GHz |
| Alle cores turbo klokfrequentie | 2,9 GHz |
| Max. turbo klokfrequentie | 2,9 GHz |
| Aantal cores totaal | 8 cores |
| Aantal threads | 16 |
| HyperThreading / SMT | |
| Geïntegreerde geheugencontroller | DDR4-2400 (Quad Channel) |
| Thermal design power | 120 W |
| Productie-procedé | 14 nm |
| Aantal PCIe lanes | 128 |
| Uitvoering | Boxed |
| Koeler meegeleverd |
| Geïntegreerde geheugencontroller | |
| Geheugentype | DDR4 |
| Geheugensnelheid | 2.400 MHz |
| Geheugenkanalen | 4 |
| Geïntegreerde GPU |
| L3-cache | 32 MB |
| x86-64 |
| SKU | PS7251BFAFWOF | |
| EAN | 0730143308915 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 27 februari 2018 |