AMD FX-4300 Boxed
- Bekijk onze review
- Alle processors
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| CPU-socket | Socket AM3+ |
| Klokfrequentie | 3,8 GHz |
| Aantal cores totaal | 4 cores |
| Thermal design power | 95 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | FX |
| CPU-core | Vishera |
| CPU-socket | Socket AM3+ |
| Klokfrequentie | 3,8 GHz |
| Max. turbo klokfrequentie | 4 GHz |
| Aantal cores totaal | 4 cores |
| Aantal threads | 4 |
| HyperThreading / SMT | |
| Multiplier unlocked | |
| Geïntegreerde geheugencontroller | DDR3-1866 (Dual Channel) |
| Thermal design power | 95 W |
| Productie-procedé | 32 nm |
| Uitvoering | Boxed |
| Koeler meegeleverd |
| Geïntegreerde geheugencontroller | |
| Geheugentype | DDR3 |
| Geheugensnelheid | 1.866 MHz |
| Geheugenkanalen | 2 |
| Geïntegreerde GPU |
| L2-cache | 4.096 kB |
| L3-cache | 4 MB |
| SSE4.1 | |
| SSE4.2 | |
| x86-64 | |
| AVX |
| SKU | FD4300WMHKBOX, FX-4300, 75.40, FD4300WMHKSBX | |
| EAN | 0730143302647, 0730143303118, 7301433026470, 8978467387939 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zaterdag 13 oktober 2012 |
AMD introduceert vandaag haar tweede generatie FX-processors. Wat opvalt is de zeer scherpe prijsstelling. Zet AMD zich daarmee terug op de kaart?
23 oktober 2012 05:59