AMD FX-6350 Tray
- Alle processors
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| CPU-socket | Socket AM3+ |
| Klokfrequentie | 3,9 GHz |
| Aantal cores totaal | 6 cores |
| Thermal design power | 125 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | FX |
| CPU-core | Vishera |
| CPU-socket | Socket AM3+ |
| Klokfrequentie | 3,9 GHz |
| Max. turbo klokfrequentie | 4,2 GHz |
| Aantal cores totaal | 6 cores |
| Aantal threads | 6 |
| HyperThreading / SMT | |
| Multiplier unlocked | |
| Bustype | HyperTransport 3.1 |
| Geïntegreerde geheugencontroller | DDR3-1866 (Dual Channel) |
| Thermal design power | 125 W |
| Productie-procedé | 32 nm |
| Uitvoering | Tray |
| Geïntegreerde geheugencontroller | |
| Geheugentype | DDR3 |
| Geheugensnelheid | 1.866 MHz |
| Geheugenkanalen | 2 |
| Geïntegreerde GPU |
| L2-cache | 6.144 kB |
| L3-cache | 8 MB |
| IA-64 | |
| MMX | |
| SSE | |
| SSE2 | |
| SSE3 | |
| SSE4A | |
| SSE4.1 | |
| SSE4.2 | |
| x86-64 | |
| XD-bit | |
| AVX |
| SKU | FD6350FRW6KHK | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 24 april 2014 |