AMD Phenom II X6 1045T
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| CPU-socket | Socket AM3 |
| Klokfrequentie | 2,7 GHz |
| Aantal cores totaal | 6 cores |
| Thermal design power | 95 W |
| CPU-core | Thuban |
| CPU-socket | Socket AM3 |
| Klokfrequentie | 2,7 GHz |
| Aantal cores totaal | 6 cores |
| Thermal design power | 95 W |
| Productie-procedé | 45 nm |
| Uitvoering | Boxed |
| L2-cache | 3.072 kB |
| L3-cache | 6 MB |
| x86-64 |
| SKU | HDT45TWFGRBOX | |
| EAN | 0730143301480 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 23 april 2012 |