AMD Ryzen 7 5700G Boxed
- Alle processors
-
Uitvoeringen
| CPU-socket | Socket AM4 |
| Klokfrequentie | 3,8 GHz |
| Aantal cores totaal | 8 cores |
| Thermal design power | 65 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Ryzen 7 |
| CPU-core | Cezanne |
| CPU-socket | Socket AM4 |
| Klokfrequentie | 3,8 GHz |
| Max. turbo klokfrequentie | 4,6 GHz |
| Aantal cores totaal | 8 cores |
| Aantal threads | 16 |
| HyperThreading / SMT | |
| Thermal design power | 65 W |
| Productie-procedé | 7 nm |
| Uitvoering | Boxed |
| Koeler meegeleverd |
| Geïntegreerde geheugencontroller | |
| Geheugenkanalen | 2 |
| Geïntegreerde GPU | |
| GPU type | AMD Radeon Graphics |
| GPU klokfrequentie | 2.000 MHz |
| x86-64 |
| SKU | 100-100000263BOX | |
| EAN | 0730143313377 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 29 juli 2021 |
| Red Dead 2 - 1920x1080 - Medium - Vulkan | 152,1 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 1920x1080 - Medium - Vulkan (99p) | 9,22 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 1920x1080 - Medium - Vulkan (99.9p) | 9,82 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 1920x1080 - Ultra - Vulkan | 133,9 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 1920x1080 - Ultra - Vulkan (99p) | 9,43 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 1920x1080 - Ultra - Vulkan (99.9p) | 10,14 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 3840x2160 - Medium - Vulkan | 138,5 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 3840x2160 - Medium - Vulkan (99p) | 9,32 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 3840x2160 - Medium - Vulkan (99.9p) | 9,97 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 3840x2160 - Ultra - Vulkan | 111 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 3840x2160 - Ultra - Vulkan (99p) | 11,27 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 3840x2160 - Ultra - Vulkan (99.9p) | 12,02 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 1920x1080 - Medium | 196,1 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 1920x1080 - Medium (99p) | 10,49 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 1920x1080 - Medium (99.9p) | 11,47 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 1920x1080 - Ultra | 129,8 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 1920x1080 - Ultra (99p) | 13,59 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 1920x1080 - Ultra (99.9p) | 14,34 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 3840x2160 - Medium | 166,7 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 3840x2160 - Medium (99p) | 11,5 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 3840x2160 - Medium (99.9p) | 12,22 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 3840x2160 - Ultra | 105,7 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 3840x2160 - Ultra (99p) | 15,8 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 3840x2160 - Ultra (99.9p) | 16,87 |
Testconfiguratie
|
|
| F1 2021 - 1920x1080 - Medium | 264,1 |
Testconfiguratie
|
|
| F1 2021 - 1920x1080 - Medium (99p) | 5,4 |
Testconfiguratie
|
|
| F1 2021 - 1920x1080 - Medium (99.9p) | 6,3 |
Testconfiguratie
|
|
| F1 2021 - 1920x1080 - Ultra | 199,9 |
Testconfiguratie
|
|
| F1 2021 - 1920x1080 - Ultra (99p) | 6,3 |
Testconfiguratie
|
|
| F1 2021 - 1920x1080 - Ultra (99.9p) | 7,4 |
Testconfiguratie
|
|
| Streaming (x264 6Mbit + F1 2021 1080p ultra 60fps) - gemid. | 59,03 |
Testconfiguratie
|
|
| Far Cry 6 - 1920x1080 - Medium | 109,7 |
Testconfiguratie
|
|
| Far Cry 6 - 1920x1080 - Medium (99p) | 13,71 |
Testconfiguratie
|
|
| Far Cry 6 - 1920x1080 - Medium (99.9p) | 20,32 |
Testconfiguratie
|
|
| Far Cry 6 - 1920x1080 - Ultra | 93,5 |
Testconfiguratie
|
|
| Far Cry 6 - 1920x1080 - Ultra (99p) | 15,47 |
Testconfiguratie
|
|
| Far Cry 6 - 1920x1080 - Ultra (99.9p) | 22,25 |
Testconfiguratie
|