AMD Ryzen 7 5800X3D Boxed
- Alle processors
-
Uitvoeringen
| CPU-socket | Socket AM4 |
| Klokfrequentie | 3,4 GHz |
| Aantal cores totaal | 8 cores |
| Thermal design power | 105 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Ryzen 7 |
| CPU-socket | Socket AM4 |
| Klokfrequentie | 3,4 GHz |
| Max. turbo klokfrequentie | 4,5 GHz |
| Aantal cores totaal | 8 cores |
| Aantal performance cores | 16 |
| Aantal threads | 16 |
| HyperThreading / SMT | |
| Thermal design power | 105 W |
| Productie-procedé | 7 nm |
| Uitvoering | Boxed |
| Koeler meegeleverd |
| Geïntegreerde geheugencontroller | |
| Geheugentype | DDR4 |
| Geheugenkanalen | 2 |
| Geïntegreerde GPU | |
| GPU klokfrequentie | 2.000 MHz |
| x86-64 |
| SKU | 100-100000651WOF | |
| EAN | 0730143313797 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 20 april 2022 |
| Red Dead 2 - 1920x1080 - Medium - Vulkan | 179,7 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 1920x1080 - Medium - Vulkan (99p) | 7,96 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 1920x1080 - Medium - Vulkan (99.9p) | 9,98 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 1920x1080 - Ultra - Vulkan | 136,9 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 1920x1080 - Ultra - Vulkan (99p) | 10,02 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 1920x1080 - Ultra - Vulkan (99.9p) | 11,97 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 3840x2160 - Medium - Vulkan | 146,2 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 3840x2160 - Medium - Vulkan (99p) | 9,06 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 3840x2160 - Medium - Vulkan (99.9p) | 13,04 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 3840x2160 - Ultra - Vulkan | 111,8 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 3840x2160 - Ultra - Vulkan (99p) | 12,02 |
Testconfiguratie
|
|
| Red Dead 2 - 3840x2160 - Ultra - Vulkan (99.9p) | 19,03 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 1920x1080 - Medium | 230,6 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 1920x1080 - Medium (99p) | 8,78 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 1920x1080 - Medium (99.9p) | 9,87 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 1920x1080 - Ultra | 140,7 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 1920x1080 - Ultra (99p) | 12,41 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 1920x1080 - Ultra (99.9p) | 13,46 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 3840x2160 - Medium | 182,1 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 3840x2160 - Medium (99p) | 10,06 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 3840x2160 - Medium (99.9p) | 10,88 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 3840x2160 - Ultra | 113,5 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 3840x2160 - Ultra (99p) | 14,33 |
Testconfiguratie
|
|
| Metro Exodus - 3840x2160 - Ultra (99.9p) | 14,88 |
Testconfiguratie
|
|
| F1 2021 - 1920x1080 - Medium | 468,6 |
Testconfiguratie
|
|
| F1 2021 - 1920x1080 - Medium (99p) | 3,3 |
Testconfiguratie
|
|
| F1 2021 - 1920x1080 - Medium (99.9p) | 3,9 |
Testconfiguratie
|
|
| F1 2021 - 1920x1080 - Ultra | 234,6 |
Testconfiguratie
|
|
| F1 2021 - 1920x1080 - Ultra (99p) | 5,1 |
Testconfiguratie
|
|
| F1 2021 - 1920x1080 - Ultra (99.9p) | 5,6 |
Testconfiguratie
|
|
| Streaming (x264 6Mbit + F1 2021 1080p ultra 60fps) - gemid. | 187,83 |
Testconfiguratie
|
|
| Far Cry 6 - 1920x1080 - Medium | 151,9 |
Testconfiguratie
|
|
| Far Cry 6 - 1920x1080 - Medium (99p) | 9,46 |
Testconfiguratie
|
|
| Far Cry 6 - 1920x1080 - Medium (99.9p) | 14,13 |
Testconfiguratie
|
|
| Far Cry 6 - 1920x1080 - Ultra | 127,7 |
Testconfiguratie
|
|
| Far Cry 6 - 1920x1080 - Ultra (99p) | 11,94 |
Testconfiguratie
|
|
| Far Cry 6 - 1920x1080 - Ultra (99.9p) | 15,88 |
Testconfiguratie
|