AMD Ryzen 7 7800X3D Boxed
- Alle processors
-
Uitvoeringen
| CPU-socket | Socket AM5 |
| Klokfrequentie | 4,2 GHz |
| Aantal cores totaal | 8 cores |
| Thermal design power | 120 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Ryzen 7 |
| CPU-core | Raphael |
| CPU-socket | Socket AM5 |
| Klokfrequentie | 4,2 GHz |
| Max. turbo klokfrequentie | 5 GHz |
| Aantal cores totaal | 8 cores |
| Aantal threads | 16 |
| HyperThreading / SMT | |
| Thermal design power | 120 W |
| Productie-procedé | 5 nm |
| Aantal PCIe lanes | 28 |
| Uitvoering | Boxed |
| Koeler meegeleverd |
| Geïntegreerde GPU | |
| GPU type | AMD Radeon Graphics |
| GPU klokfrequentie | 2.200 MHz |
| x86-64 |
| SKU | 100-100000910WOF | |
| EAN | 0730143314930 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 6 april 2023 |