Intel Core i3 4160 Tray
- Alle processors
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| CPU-socket | Socket 1150 |
| Klokfrequentie | 3,6 GHz |
| Aantal cores totaal | 2 cores |
| Thermal design power | 54 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Core i3 |
| CPU-core | Haswell |
| CPU-socket | Socket 1150 |
| Klokfrequentie | 3,6 GHz |
| Aantal cores totaal | 2 cores |
| Aantal threads | 4 |
| HyperThreading / SMT | |
| Multiplier unlocked | |
| Geïntegreerde geheugencontroller | DDR3-1600 (Dual Channel) |
| Thermal design power | 54 W |
| Productie-procedé | 22 nm |
| Aantal PCIe lanes | 16 |
| Uitvoering | Tray |
| Koeler meegeleverd |
| Geïntegreerde geheugencontroller | |
| Geheugentype | DDR3 |
| Geheugensnelheid | 1.600 MHz |
| Geheugenkanalen | 2 |
| Geïntegreerde GPU | |
| GPU type | Intel HD Graphics 4400 |
| GPU klokfrequentie | 1.150 MHz |
| Intel Quick Sync |
| L2-cache | 512 kB |
| L3-cache | 3 MB |
| SSE4.1 | |
| SSE4.2 | |
| x86-64 | |
| XD-bit | |
| AVX | |
| AVX2 | |
| AES-NI |
| Intel VT-d | |
| Intel VT-x |
| SKU | CM8064601483644 | |
| EAN | 8592978014889, 0675901251570 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 1 augustus 2014 |