Intel Core i3 9100 Tray
- Alle processors
-
Uitvoeringen
| CPU-socket | Socket 1151 |
| Klokfrequentie | 3,6 GHz |
| Aantal cores totaal | 4 cores |
| Thermal design power | 65 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Core i3 |
| CPU-core | Coffee Lake |
| CPU-socket | Socket 1151 |
| Klokfrequentie | 3,6 GHz |
| Max. turbo klokfrequentie | 4,2 GHz |
| Aantal cores totaal | 4 cores |
| Aantal threads | 4 |
| Thermal design power | 65 W |
| Productie-procedé | 14 nm |
| Aantal PCIe lanes | 16 |
| Uitvoering | Tray |
| Koeler meegeleverd |
| Geïntegreerde geheugencontroller | |
| Geheugentype | DDR4 |
| Geheugensnelheid | 2.400 MHz |
| Geheugenkanalen | 2 |
| Geïntegreerde GPU | |
| GPU type | Intel UHD Graphics 630 |
| GPU klokfrequentie | 350 MHz |
| Intel Quick Sync |
| SSE4.1 | |
| SSE4.2 | |
| x86-64 | |
| XD-bit | |
| AVX | |
| AVX2 | |
| AES-NI |
| Intel VT-d | |
| Intel VT-x |
| SKU | CM8068403377319 | |
| EAN | 5032037156271, 8592978253462 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 20 maart 2020 |