Intel Core i5 12400 Tray
- Alle processors
-
Uitvoeringen
| CPU-socket | Socket 1700 |
| Klokfrequentie | 2,5 GHz |
| Aantal cores totaal | 6 cores |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Core i5 |
| CPU-core | Alder Lake |
| CPU-socket | Socket 1700 |
| Klokfrequentie | 2,5 GHz |
| Max. turbo klokfrequentie | 4,4 GHz |
| Aantal cores totaal | 6 cores |
| Aantal performance cores | 6 |
| Aantal threads | 12 |
| HyperThreading / SMT | |
| Aantal PCIe lanes | 20 |
| Uitvoering | Tray |
| Koeler meegeleverd |
| Geheugenkanalen | 2 |
| Geïntegreerde GPU | |
| GPU type | Intel UHD Graphics 730 |
| GPU klokfrequentie | 300 MHz |
| Intel Quick Sync |
| SSE4.1 | |
| SSE4.2 | |
| x86-64 | |
| XD-bit | |
| AVX | |
| AVX2 | |
| AES-NI |
| Intel VT-d | |
| Intel VT-x |
| SKU | CM8071504555317, CM8071504650608 | |
| EAN | 8592978354954, 0675901997171, 8592978355135 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | woensdag 19 januari 2022 |