Intel Core i5 13600KF Boxed
- Alle processors
-
Uitvoeringen
| CPU-socket | Socket 1700 |
| Klokfrequentie | 3,5 GHz |
| Aantal cores totaal | 14 cores |
| Thermal design power | 125 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Core i5 |
| CPU-core | Raptor Lake |
| CPU-socket | Socket 1700 |
| Klokfrequentie | 3,5 GHz |
| Max. turbo klokfrequentie | 5,1 GHz |
| Alle cores turbo klokfrequentie efficiency cores | 3 GHz |
| Max. turbo klokfrequentie efficiency cores | 4 GHz |
| Aantal cores totaal | 14 cores |
| Aantal performance cores | 6 |
| Aantal efficiency cores | 8 |
| Aantal threads | 20 |
| HyperThreading / SMT | |
| Thermal design power | 125 W |
| Aantal PCIe lanes | 20 |
| Uitvoering | Boxed |
| Koeler meegeleverd |
| Geheugenkanalen | 2 |
| Geïntegreerde GPU | |
| GPU type | Intel UHD Graphics 770 |
| L2-cache | 20.480 kB |
| SSE4.1 | |
| SSE4.2 | |
| x86-64 | |
| XD-bit | |
| AVX | |
| AVX2 | |
| AES-NI |
| Intel VT-d | |
| Intel VT-x |
| SKU | BX8071513600KF | |
| EAN | 5032037258760 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 11 oktober 2022 |