Intel Core i5 4690K Tray
- Alle processors
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| CPU-socket | Socket 1150 |
| Klokfrequentie | 3,5 GHz |
| Aantal cores totaal | 4 cores |
| Thermal design power | 84 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Core i5 |
| CPU-core | Haswell |
| CPU-socket | Socket 1150 |
| Klokfrequentie | 3,5 GHz |
| Max. turbo klokfrequentie | 3,9 GHz |
| Aantal cores totaal | 4 cores |
| Aantal threads | 4 |
| HyperThreading / SMT | |
| Multiplier | 35 x |
| Multiplier unlocked | |
| Bustype | Direct Media Interface |
| Bussnelheid / bClk | 100 MHz |
| Geïntegreerde geheugencontroller | DDR3-1600 (Dual Channel) |
| Thermal design power | 84 W |
| Productie-procedé | 22 nm |
| Die-grootte | 177 mm² |
| Aantal transistors | 1.400 mln |
| Aantal PCIe lanes | 16 |
| Uitvoering | Tray |
| Koeler meegeleverd |
| Geïntegreerde geheugencontroller | |
| Geheugentype | DDR3 |
| Geheugensnelheid | 1.600 MHz |
| Geheugenkanalen | 2 |
| Geïntegreerde GPU | |
| GPU type | Intel HD Graphics 4600 |
| GPU klokfrequentie | 1.200 MHz |
| DirectX versie | DirectX 11.1 |
| Intel Quick Sync |
| L2-cache | 1.024 kB |
| L3-cache | 6 MB |
| IA-64 | |
| MMX | |
| SSE | |
| SSE2 | |
| SSE3 | |
| SSE4A | |
| SSE4.1 | |
| SSE4.2 | |
| x86-64 | |
| XD-bit | |
| AVX | |
| AVX2 | |
| AES-NI |
| Intel VT-d | |
| Intel VT-x |
| SKU | CM8064601710803 | |
| EAN | 0675901296342, 0846830072936, 4053162870369 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 1 augustus 2014 |