Intel Core i5 7500 Tray
- Alle processors
-
Uitvoeringen
| CPU-socket | Socket 1151 |
| Klokfrequentie | 3,4 GHz |
| Aantal cores totaal | 4 cores |
| Thermal design power | 65 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Core i5 |
| CPU-core | Kaby Lake |
| CPU-socket | Socket 1151 |
| Klokfrequentie | 3,4 GHz |
| Max. turbo klokfrequentie | 3,8 GHz |
| Aantal cores totaal | 4 cores |
| Aantal threads | 4 |
| HyperThreading / SMT | |
| Multiplier unlocked | |
| Thermal design power | 65 W |
| Productie-procedé | 14 nm |
| Aantal PCIe lanes | 16 |
| Uitvoering | Tray |
| Koeler meegeleverd |
| Geheugenkanalen | 2 |
| Geïntegreerde GPU | |
| GPU type | Intel HD Graphics 630 |
| GPU klokfrequentie | 350 MHz |
| GPU turbo klokfrequentie | 1.100 MHz |
| Intel Quick Sync |
| MMX | |
| SSE2 | |
| SSE3 | |
| SSE4.1 | |
| SSE4.2 | |
| x86-64 | |
| XD-bit | |
| AVX | |
| AVX2 | |
| AES-NI |
| Intel VT-d | |
| Intel VT-x |
| SKU | CM8067702868012 | |
| EAN | 0675901427760 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 6 januari 2017 |