Intel Core i5 9400 Tray
- Alle processors
-
Uitvoeringen
| CPU-socket | Socket 1151 |
| Klokfrequentie | 2,9 GHz |
| Aantal cores totaal | 6 cores |
| Thermal design power | 65 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Core i5 |
| CPU-core | Coffee Lake |
| CPU-socket | Socket 1151 |
| Klokfrequentie | 2,9 GHz |
| Alle cores turbo klokfrequentie | 4,1 GHz |
| Max. turbo klokfrequentie | 4,1 GHz |
| Aantal cores totaal | 6 cores |
| Aantal threads | 6 |
| HyperThreading / SMT | |
| Multiplier | 29 x |
| Multiplier unlocked | |
| Bussnelheid / bClk | 100 MHz |
| Geïntegreerde geheugencontroller | DDR4-2667 (Dual Channel) |
| Thermal design power | 65 W |
| Productie-procedé | 14 nm |
| Aantal PCIe lanes | 16 |
| Uitvoering | Tray |
| Koeler meegeleverd |
| Geïntegreerde geheugencontroller | |
| Geheugentype | DDR4 |
| Geheugensnelheid | 2.667 MHz |
| Geheugenkanalen | 2 |
| Geïntegreerde GPU | |
| GPU type | Intel HD Graphics 630 |
| GPU klokfrequentie | 350 MHz |
| GPU turbo klokfrequentie | 1.050 MHz |
| Aantal rekenkernen | 24 |
| DirectX versie | DirectX 12 |
| Intel Quick Sync |
| L2-cache | 1.500 kB |
| L3-cache | 9 MB |
| IA-64 | |
| MMX | |
| SSE | |
| SSE2 | |
| SSE3 | |
| SSE4A | |
| SSE4.1 | |
| SSE4.2 | |
| x86-64 | |
| XD-bit | |
| AVX | |
| AVX2 | |
| AVX-512 | |
| AES-NI |
| Intel VT-d | |
| Intel VT-x |
| SKU | CM8068403875504, CM8068403875505, CM8068403358816 | |
| EAN | 0675901759564, 8592978191009 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 14 mei 2019 |