Intel Core i7 10700 Tray
- Alle processors
-
Uitvoeringen
| CPU-socket | Socket 1200 |
| Klokfrequentie | 2,9 GHz |
| Aantal cores totaal | 8 cores |
| Thermal design power | 65 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Core i7 |
| CPU-core | Comet Lake |
| CPU-socket | Socket 1200 |
| Klokfrequentie | 2,9 GHz |
| Alle cores turbo klokfrequentie | 4,6 GHz |
| Max. turbo klokfrequentie | 4,8 GHz |
| Aantal cores totaal | 8 cores |
| Aantal threads | 16 |
| HyperThreading / SMT | |
| Multiplier unlocked | |
| Thermal design power | 65 W |
| Productie-procedé | 14 nm |
| Aantal PCIe lanes | 16 |
| Uitvoering | Tray |
| Koeler meegeleverd |
| Geïntegreerde geheugencontroller | |
| Geheugentype | DDR4 |
| Geheugensnelheid | 2.933 MHz |
| Geheugenkanalen | 2 |
| Geïntegreerde GPU | |
| GPU type | Intel UHD Graphics 630 |
| GPU klokfrequentie | 350 MHz |
| DirectX versie | DirectX 12 |
| Intel Quick Sync |
| SSE4.1 | |
| SSE4.2 | |
| x86-64 | |
| XD-bit | |
| AVX | |
| AVX2 | |
| AES-NI |
| Intel VT-d | |
| Intel VT-x |
| SKU | CM8070104282327 | |
| EAN | 8592978285920 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 29 mei 2020 |