Intel Core i7 12700F Boxed
- Alle processors
-
Uitvoeringen
| CPU-socket | Socket 1700 |
| Klokfrequentie | 2,1 GHz |
| Aantal cores totaal | 12 cores |
| Thermal design power | 65 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Core i7 |
| CPU-core | Alder Lake |
| CPU-socket | Socket 1700 |
| Klokfrequentie | 2,1 GHz |
| Max. turbo klokfrequentie | 4,9 GHz |
| Alle cores turbo klokfrequentie efficiency cores | 2 GHz |
| Max. turbo klokfrequentie efficiency cores | 4 GHz |
| Aantal cores totaal | 12 cores |
| Aantal performance cores | 8 |
| Aantal efficiency cores | 4 |
| Aantal threads | 20 |
| HyperThreading / SMT | |
| Thermal design power | 65 W |
| Productie-procedé | 10 nm |
| Aantal PCIe lanes | 20 |
| Uitvoering | Boxed |
| Koeler meegeleverd |
| Geïntegreerde geheugencontroller | |
| Geheugentype | DDR5 |
| Geheugensnelheid | 4.800 MHz |
| Geheugenkanalen | 2 |
| Geïntegreerde GPU |
| SSE4.1 | |
| SSE4.2 | |
| x86-64 | |
| XD-bit | |
| AVX | |
| AVX2 | |
| AES-NI |
| Intel VT-d | |
| Intel VT-x |
| SKU | BX8071512700F | |
| EAN | 5032037237826 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | zondag 7 november 2021 |