Intel Core i7 960 Tray
- Alle processors
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| CPU-socket | Socket 1366 |
| Klokfrequentie | 3,2 GHz |
| Aantal cores totaal | 4 cores |
| Thermal design power | 130 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Core i7 |
| CPU-core | Bloomfield |
| CPU-socket | Socket 1366 |
| Klokfrequentie | 3,2 GHz |
| Max. turbo klokfrequentie | 3,46 GHz |
| Aantal cores totaal | 4 cores |
| Aantal threads | 8 |
| HyperThreading / SMT | |
| Multiplier | 24 x |
| Bustype | QuickPath |
| Geïntegreerde geheugencontroller | DDR3-1066 (Triple Channel) |
| Thermal design power | 130 W |
| Productie-procedé | 45 nm |
| Die-grootte | 263 mm² |
| Aantal transistors | 731 mln |
| Uitvoering | Tray |
| Koeler meegeleverd |
| Geïntegreerde geheugencontroller | |
| Geheugentype | DDR3 |
| Geheugensnelheid | 1.066 MHz |
| Geheugenkanalen | 3 |
| Geïntegreerde GPU |
| L2-cache | 1.024 kB |
| L3-cache | 8 MB |
| MMX | |
| SSE | |
| SSE2 | |
| SSE3 | |
| SSE4A | |
| SSE4.1 | |
| SSE4.2 | |
| x86-64 | |
| XD-bit | |
| AES-NI |
| Intel VT-x |
| SKU | AT80601002727AA | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 17 november 2009 |