Intel Core i9 10900F Tray
- Alle processors
-
Uitvoeringen
| CPU-socket | Socket 1200 |
| Klokfrequentie | 2,8 GHz |
| Aantal cores totaal | 10 cores |
| Thermal design power | 65 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Core i9 |
| CPU-core | Comet Lake |
| CPU-socket | Socket 1200 |
| Klokfrequentie | 2,8 GHz |
| Alle cores turbo klokfrequentie | 4,6 GHz |
| Max. turbo klokfrequentie | 5,2 GHz |
| Aantal cores totaal | 10 cores |
| Aantal threads | 20 |
| HyperThreading / SMT | |
| Multiplier unlocked | |
| Thermal design power | 65 W |
| Productie-procedé | 14 nm |
| Aantal PCIe lanes | 16 |
| Uitvoering | Tray |
| Koeler meegeleverd |
| Geïntegreerde geheugencontroller | |
| Geheugentype | DDR4 |
| Geheugensnelheid | 2.933 MHz |
| Geheugenkanalen | 2 |
| Geïntegreerde GPU |
| SSE4.1 | |
| SSE4.2 | |
| x86-64 | |
| XD-bit | |
| AVX | |
| AVX2 | |
| AES-NI |
| Intel VT-d | |
| Intel VT-x |
| SKU | CM8070104282625 | |
| EAN | 8592978277123 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 27 juli 2020 |