Intel Core i9 11900K Tray
- Alle processors
-
Uitvoeringen
| CPU-socket | Socket 1200 |
| Aantal cores totaal | 8 cores |
| Thermal design power | 125 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Core i9 |
| CPU-core | Rocket Lake |
| CPU-socket | Socket 1200 |
| Max. turbo klokfrequentie | 5,3 GHz |
| Aantal cores totaal | 8 cores |
| Aantal threads | 16 |
| HyperThreading / SMT | |
| Thermal design power | 125 W |
| Productie-procedé | 14 nm |
| Aantal PCIe lanes | 20 |
| Uitvoering | Tray |
| Koeler meegeleverd |
| Geïntegreerde GPU | |
| GPU type | Intel UHD Graphics 750 |
| GPU klokfrequentie | 350 MHz |
| Intel Quick Sync |
| SSE4.1 | |
| SSE4.2 | |
| x86-64 | |
| XD-bit | |
| AVX | |
| AVX2 | |
| AES-NI |
| Intel VT-d | |
| Intel VT-x |
| SKU | CM8070804400161 | |
| EAN | 8592978311476 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 10 mei 2021 |