Intel Xeon E3-1240 v6 Boxed
- Alle processors
-
Uitvoeringen
| CPU-socket | Socket 1151 |
| Klokfrequentie | 3,7 GHz |
| Aantal cores totaal | 4 cores |
| Thermal design power | 72 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Xeon |
| CPU-core | Kaby Lake |
| CPU-socket | Socket 1151 |
| Klokfrequentie | 3,7 GHz |
| Max. turbo klokfrequentie | 4,1 GHz |
| Aantal cores totaal | 4 cores |
| Aantal threads | 8 |
| HyperThreading / SMT | |
| Thermal design power | 72 W |
| Productie-procedé | 14 nm |
| Aantal PCIe lanes | 16 |
| Uitvoering | Boxed |
| Koeler meegeleverd |
| Geheugenkanalen | 2 |
| Geïntegreerde GPU | |
| Intel Quick Sync |
| L3-cache | 8 MB |
| SSE4.1 | |
| SSE4.2 | |
| x86-64 | |
| XD-bit | |
| AVX | |
| AVX2 | |
| AES-NI |
| Intel VT-d | |
| Intel VT-x |
| SKU | BX80677E31240V6 | |
| EAN | 5032037094429 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 30 januari 2017 |