Intel Xeon E5-2695 v4 Tray
- Alle processors
-
Uitvoeringen
| CPU-socket | Socket 2011-3 |
| Klokfrequentie | 2,1 GHz |
| Aantal cores totaal | 18 cores |
| Thermal design power | 120 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Xeon |
| CPU-core | Broadwell |
| CPU-socket | Socket 2011-3 |
| Klokfrequentie | 2,1 GHz |
| Max. turbo klokfrequentie | 3,3 GHz |
| Aantal cores totaal | 18 cores |
| Aantal threads | 36 |
| HyperThreading / SMT | |
| Thermal design power | 120 W |
| Productie-procedé | 14 nm |
| Aantal PCIe lanes | 40 |
| Uitvoering | Tray |
| Koeler meegeleverd |
| Geheugenkanalen | 4 |
| Geïntegreerde GPU |
| x86-64 | |
| XD-bit | |
| AVX | |
| AVX2 | |
| AES-NI |
| Intel VT-d | |
| Intel VT-x |
| SKU | CM8066002023801 | |
| EAN | 0675901367592, 8592978058135 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 8 november 2016 |