Intel Xeon Gold 5120 Boxed
- Alle processors
-
Uitvoeringen
| CPU-socket | Socket 3647 |
| Klokfrequentie | 2,2 GHz |
| Aantal cores totaal | 14 cores |
| Thermal design power | 105 W |
| Geïntegreerde GPU |
| Processorserie | Xeon |
| CPU-core | Skylake-SP |
| CPU-socket | Socket 3647 |
| Klokfrequentie | 2,2 GHz |
| Alle cores turbo klokfrequentie | 3,2 GHz |
| Max. turbo klokfrequentie | 3,2 GHz |
| Aantal cores totaal | 14 cores |
| Aantal threads | 28 |
| HyperThreading / SMT | |
| Thermal design power | 105 W |
| Productie-procedé | 14 nm |
| Aantal PCIe lanes | 48 |
| Uitvoering | Boxed |
| Koeler meegeleverd |
| Geheugenkanalen | 6 |
| Geïntegreerde GPU |
| L3-cache | 19,25 MB |
| SSE4.2 | |
| x86-64 | |
| XD-bit | |
| AVX | |
| AVX2 | |
| AVX-512 | |
| AES-NI |
| Intel VT-d | |
| Intel VT-x |
| SKU | BX806735120 | |
| EAN | 5032037104111 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 7 augustus 2017 |