Sitecom X4 N300
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Aantal LAN-aansluitingen | 4 |
| LAN snelheid | 1.000 Mbit/s |
| 64-bit WEP beveiliging | |
| 128-bit WEP beveiliging | |
| 256-bit WEP beveiliging | |
| WPA beveiliging | |
| WPA2 beveiliging | |
| 802.1X authenticatie | |
| WLAN standaard beveiligd | |
| WLAN Mac filtering | |
| WPS (Wi-Fi Protected Setup) ondersteuning |
| Remote management | |
| DHCP-server | |
| Port forwarding / Virtual servers | |
| Firewall | |
| SPI Firewall | |
| Poorten beperking lokale PC's | |
| URL blokkering | |
| Tijdsblokkering algemeen | |
| Negeer ping van WAN | |
| DMZ (Demilitarized Zone) | |
| Dynamic DNS cliënt | |
| UPnP | |
| IPv6-ondersteuning | |
| VPN passthrough | |
| VPN-server | |
| Port triggering | |
| QoS - Upstream beperken | |
| QoS - Downstream beperken | |
| QoS - Programma's/poorten prioriteren | |
| QoS - PC's prioriteren | |
| QoS - Lan Poorten Prioriteren | |
| QoS - Mac-adres prioriteren |
| Firmware tijdens test | 2.6 |
| Auto firmware check/update | |
| USB printerserver | |
| USB fileserver | |
| USB webcam server | |
| BitTorrent server | |
| Nederlandstalige GUI optie |
| Afmetingen: Hoogte met antennes maximaal | 3,5 cm |
| Afmetingen: Hoogte | 3,5 cm |
| Afmetingen: Breedte | 18,3 cm |
| Afmetingen: Diepte | 11,5 cm |
| Gewicht router zonder adapter en kabel | 266 gram |
| SKU | WLR-4100, WLR4100, WLR 4100 | |
| EAN | 8716502026432 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 20 december 2012 |