Braun Series 3 3000BT
| Hoofdfunctie | Scheerapparaten |
| Hoofdfunctie | Scheerapparaten |
| Aantal snelheidsstanden | 1 |
| Scheerfunctie | |
| Tondeuse | |
| Precisietrimmer | |
| Baardtrimmer | |
| Oortrimmer | |
| Oplaadbaar | |
| Snel opladen | |
| Oplaadtijd | 1,45 uur |
| Minimale haarlengte | 1 mm |
| Maximale haarlengte | 7 mm |
| Gebruikerstijd | 45 min. |
| Display | |
| Oplaadindicator | |
| Waterdicht | |
| Kleur | Grijs |
| Beschermkap | |
| Reinigingsborsteltje | |
| Reisslot | |
| Opbergetui |
| Spoelbare kop |
| Breedte | 5,7 cm |
| Diepte | 15,5 cm |
| Hoogte | 22,2 cm |
| Gewicht | 0,508 kg |
| Garantie | 2 jaar |
| SKU | 4210201151500, SERIES33000BT, SERIES 3 3000BT, 3000BT, 151500 | |
| EAN | 4210201151500 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 23 februari 2017 |