Dell PowerEdge T440 (MDVD1)
| Totale geheugencapaciteit | 32 GB |
| Aantal cores per processor | 12 |
| Totale geheugencapaciteit | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 320 GB |
| Rating | 2.400 MHz |
| DIMM slots | 16 |
| Aantal LAN poorten | 2 |
| Capaciteit harddisks | 480 GB |
| Afmetingen - Hoogte | 44,33 cm |
| Afmetingen - Breedte | 21,8 cm |
| Afmetingen - Diepte | 61,07 cm |
| Redundante voeding |
| USB 2.0 | 5 |
| SKU | MDVD1 | |
| EAN | 5397184488768 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 26 oktober 2020 |