HP Enterprise DL380 Gen9 (K8P39A)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Totale geheugencapaciteit | 16 GB |
| Aantal cores per processor | 6 |
| Totale geheugencapaciteit | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 1.500 GB |
| ECC |
| DIMM slots | 24 |
| Afmetingen - Hoogte | 8,73 cm |
| Afmetingen - Breedte | 44,55 cm |
| Afmetingen - Diepte | 67,94 cm |
| Redundante voeding |
| SKU | K8P39A | |
| EAN | 0888793890059 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 12 februari 2016 |