HP Enterprise HPE DL380 Gen10 (P20174-B21)
| Totale geheugencapaciteit | 32 GB |
| Aantal cores per processor | 10 |
| Totale geheugencapaciteit | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 1.536 GB |
| Rating | 2.933 MHz |
| DIMM slots | 24 |
| Aantal LAN poorten | 4 |
| Afmetingen - Hoogte | 8,74 cm |
| Afmetingen - Breedte | 44,55 cm |
| Afmetingen - Diepte | 73,03 cm |
| Redundante voeding |
| USB 3.0 | 5 |
| SKU | P20174-B21 | |
| EAN | 0190017389912, 4549821313860 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 12 november 2019 |