HP Enterprise ProLiant ML350 Gen10 (P11050-421)
| Totale geheugencapaciteit | 16 GB |
| Aantal cores per processor | 8 |
| Totale geheugencapaciteit | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| ECC |
| Aantal LAN poorten | 4 |
| Afmetingen - Hoogte | 46,25 cm |
| Afmetingen - Breedte | 17,4 cm |
| Afmetingen - Diepte | 64,8 cm |
| Redundante voeding |
| SKU | P11050-421 | |
| EAN | 0190017332840, 4549821252473 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | dinsdag 11 juni 2019 |