HP Enterprise ProLiant ML350 Gen9 (835847)
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Totale geheugencapaciteit | 16 GB |
| Aantal cores per processor | 8 |
| Totale geheugencapaciteit | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 768 GB |
| Rating | 2.400 MHz |
| ECC |
| DIMM slots | 24 |
| Aantal LAN poorten | 4 |
| Capaciteit harddisks | 600 GB |
| Afmetingen - Hoogte | 46,4 cm |
| Afmetingen - Breedte | 21,9 cm |
| Afmetingen - Diepte | 76,9 cm |
| Redundante voeding |
| USB 2.0 | 4 |
| USB 3.0 | 2 |
| SKU | 835847, 835847-425 | |
| EAN | 0889894337955, 4514953962279 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 20 mei 2016 |