HP MediaSmart EX490
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Type processor | Intel Celeron 450 |
| Totale geheugencapaciteit | 2 GB |
| Type behuizing | Mini Tower |
| Type processor | Intel Celeron 450 |
| Aantal processors | 1 |
| Aantal cores per processor | 1 |
| Totaal aantal cores | 1 |
| Klokfrequentie | 2,2 GHz |
| Frontside bus | 800 MHz |
| L2 cache per CPU | 512 MB |
| Totale geheugencapaciteit | 2 GB |
| Aantal modules | 1 |
| Type modules | DDR2 |
| North bridge | Intel G31 |
| South bridge | Intel ICH9R |
| Processor sockets | 1 |
| DIMM slots | 1 |
| LAN 1 | Realtek |
| LAN 1 - Snelheid | 1.000 Mbit/s |
| Gebruikte controller | Intel ICH9R + Silicon Image 3531 |
| Aantal harddisks | 1 |
| Max. aantal harddisks | 4 |
| Type harddisks | Seagate Barracuda 7200.12 |
| Capaciteit harddisks | 1.000 GB |
| Toerental harddisks | 7.200 rpm |
| Cache harddisks | 32 MB |
| Harddisks hotswappable |
| Type behuizing | Mini Tower |
| SKU | FL704AA | |
| EAN | 0884962255452 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | donderdag 5 november 2009 |
We hebben er lang op moeten wachten, want hoewel HP samen met AMD en Microsoft aan de wieg stond van Windows Home Server kwam de HP MediaSmart Server nooit officieel op de Nederlandse markt. Jammer, want hoewel het natuurlijk zelf mogelijk is een home server samen te stellen, is een kant en klare oplossing wel net zo makkelijk. Daar komt nu verandering nu HP - eindelijk - haar Home Server op de Nederlandse markt brengt.
8 november 2009 08:30
In Nederland hebben we er lang op moeten wachten, maar HP brengt nu toch ook een Home Server uit in ons land. De MediaSmart EX490 is compact en bovendien afgeladen met slimme software. Wie digitale kabeltelevisie wilde kijken in Media Center was lange tijd gebonden aan de de FloppyDTV producten. Er is nu echter een goedkopere oplossing van Anysee, die minstens net zo goed werkt. Als laatste besteden we deze week aandacht aan de ontwikkelingen op het gebied van HDTV in Nederland naar aanleiding van het nieuws dat eerder deze week op de HD Dagen bekend werd.
13 november 2009 04:00