Acer Liquid E2 White
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.1 |
| Opslaggeheugen | 4 GB |
| Schermdiagonaal | 4,5 inch |
| Schermresolutie | 960x540 |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.1 |
| Werkgeheugen | 1.024 MB |
| Opslaggeheugen | 4 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 4,5 inch |
| Schermresolutie | 960x540 |
| Pixeldichtheid | 245 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Snelheid cluster 1 | 1.200 MHz |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 8 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 2 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus |
| Accucapaciteit | 2.000 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 3.0 |
| Lengte | 131 mm |
| Breedte | 68 mm |
| Dikte | 9,9 mm |
| Gewicht | 140 gram |
| Kleur | Wit |
| GPS | |
| Proximity sensor | |
| Accelerometer | |
| Agenda | |
| FM-radio |
| SKU | HM.HC8EH.001 | |
| EAN | 4712196739577 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 31 mei 2013 |