Acer Liquid Jade Plus Black
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.4 |
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Schermdiagonaal | 5 inch |
| Schermresolutie | 1280x720 |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| 5G | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 4.4 |
| Werkgeheugen | 2.048 MB |
| Opslaggeheugen | 16 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 5 inch |
| Schermresolutie | 1280x720 |
| Pixeldichtheid | 294 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Tweede scherm |
| Processor / SoC | MediaTek MT6582 |
| ARM-architectuur | ARMv7 |
| Aantal cores totaal | 4 |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A7 |
| Snelheid cluster 1 | 1.300 MHz |
| GPU | ARM Mali-400 MP2 |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 13 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Aantal camera's voorzijde | 1 |
| Camera (voor) | |
| Primaire frontcamera: resolutie | 2 MPixel |
| Tweede camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Optische beeldstabilisatie | |
| Maximale video opnameresolutie | 1920x1080 |
| Gesprekstijd | 5 uur |
| Stand-by tijd | 330 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 2.100 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| Draadloos laden |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| WiFi | |
| WiFi-standaard (hoogste) | WiFi 4 (802.11n) |
| Dual-band WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 4.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 140 mm |
| Breedte | 69 mm |
| Dikte | 7,5 mm |
| Gewicht | 110 gram |
| Kleur | Zwart |
| MMS | |
| SMS | |
| GPS | |
| Muziekspeler | |
| FM-radio | |
| Vingerafdrukscanner |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Headset Profile (HSP) |
| SKU | HM.HH0EG.001 | |
| EAN | 4713147625284 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | maandag 1 september 2014 |