Acer Liquid Z110 Black
- Bekijk onze review
- Alle smartphones
-
Uitvoeringen
Dit product is niet (meer) verkrijgbaar bij de bij Hardware Info aangesloten shops.
| Besturingssysteem versie | Google Android 2.3 |
| Opslaggeheugen | 3,7 GB |
| Schermdiagonaal | 3,5 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Cameraresolutie (achter) | 3,1 MPixel |
| 5G |
| Besturingssysteem | Android |
| Besturingssysteem versie | Google Android 2.3 |
| Werkgeheugen | 512 MB |
| Opslaggeheugen | 3,7 GB |
| Beschikbaar opslaggeheugen | 0,15 GB |
| Geheugenkaartlezer |
| Schermtype | LCD |
| Schermdiagonaal | 3,5 inch |
| Schermresolutie | 480x320 |
| Pixeldichtheid | 165 ppi |
| Touchscreen | |
| Touchscreen type | Capacitief |
| Tweede scherm |
| Processor / SoC | MediaTek MT6575 |
| ARM-architectuur | ARMv7 |
| Aantal cores totaal | 1 |
| Type cluster 1 | ARM Cortex-A9 |
| Snelheid cluster 1 | 1.000 MHz |
| GPU | PowerVR SGX531T |
| Aantal camera's achterzijde | 1 |
| Camera (achter) | |
| Cameraresolutie (achter) | 3,1 MPixel |
| Tweede camera (achter) | |
| Camera (voor) | |
| Flitser | |
| Autofocus | |
| Maximale video opnameresolutie | 854x480 |
| Gesprekstijd | 6 uur |
| Stand-by tijd | 450 uur |
| Verwisselbare accu | |
| Accucapaciteit | 1.300 mAh |
| Accutype | Li-Ion |
| 2G | |
| 3G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Edge | |
| GPRS | |
| HSDPA | |
| HSUPA | |
| LTE | |
| UMTS | |
| WiFi | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-versie | Bluetooth 3.0 |
| Near Field Communication (NFC) |
| Lengte | 110 mm |
| Breedte | 61,7 mm |
| Dikte | 12,6 mm |
| Gewicht | 111 gram |
| Kleur | Zwart |
| GPS | |
| Accelerometer | |
| Exchange synchronisatie | |
| Muziekspeler | |
| Agenda | |
| Trilfunctie | |
| FM-radio |
| Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) | |
| Hands-Free Profile (HFP) | |
| Headset Profile (HSP) |
| mp3 | |
| wav | |
| wma |
| MPEG 4 |
| SKU | HM.HBHEH.001 | |
| EAN | 4712196393328 | |
| Toegevoegd aan Hardware Info | vrijdag 12 oktober 2012 |
Acer staat in meerdere segmenten van de markt bekend als een partij die het met name moet hebben van de prijs/prestatieverhouding. Bij smartphones is dat niet anders.
23 februari 2013 15:00